Wish You - Your Melody From My Heart

12.05.2022
  • Země: Jižní Korea
  • Rok: 2020
  • Doba trvání: 1 hod. 40 minut
  • Překlad: Naomi
  • Stav: Přeloženo

Kang In Soo je svobodomyslný zpěvák, jehož láska k hudbě ho nutí vystupovat na ulici. Podporován svými přáteli, In Soo doufá, že se mu jednou podaří proměnit svou lásku k hudbě v kariéru na plný úvazek, ale není to snadné. In Soo se odmítá vzdát svých snů, a tak den co den pokračuje v buskingu, zatímco jeho nejlepší kamarád Choi Min Sung jeho vystoupení nahrává a přidává na YouTube. Ani jeden z nich netuší, že In Soo-ova vystoupení upoutala pozornost někoho, kdo by mohl mladému hudebníkovi navždy změnit život.

Klávesista Yoon Sang Yi, který pracuje ve velké nahrávací společnosti, neustále hledá nové talenty. Poté, co narazil na videa In Soo-a, se Sang Yi stal jedním z největších zpěvákových fanoušků. Je přesvědčen, že In Soo by to mohl dotáhnout daleko a jej doporučí své kolegyni, aby ho zapojila do projektu jeho společnosti pro objevování nováčků. In Soo v této nabídce vidí příležitost, přijímá ji a brzy se stěhuje do firemní rezidence k Sang Yiovi.

Jak ti dva spolu žijí a pracují, jejich vztah roste a pomalu začínají vzkvétat nové city. Bohužel s tím, jak rostou jejich city, rostou i překážky, které jim stojí v cestě. Podaří se In Soo-ovi a Sang Yiovi najít způsob, jak překonat zkoušky, které před nimi stojí, nebo jejich láska vyprchá dřív, než vůbec dostane šanci plně rozkvést?